Wydarzenia w październiku w Formatach


Pierwszy miesiąc nowego roku artystycznego za nami, ale my dopiero się rozkręcamy! Październik we Wrocławskim Klubie Formaty to mnogość różnorodnych wydarzeń:


Jazz Time Film | "Ella Fitzgerald: Just One Of Those Things"

Zapraszamy na pokaz filmu "Ella Fitzgerald: Just One Of Those Things", który odbędzie się 9 października 2020 o godzinie 19:00. Bilety w cenie 18 zł dostępne na www.goingapp.pl

Ella Fitzgerald miała zaledwie 15 lat kiedy w roku 1934 wygrała konkurs talentów w Teatrze Apollo w Harlemie. W ciągu kilku miesięcy przemieniła się w gwiazdę. "Ella: Tylko jedna z tych rzeczy" zabiera nas w podróż przez ponad sześć dekad podczas których jej zachwycający głos zamienił w radość osobiste tragedie i problemy ówczesnych czasów.

Więcej: Jazz Time Film | Ella Fitzgerald


Jazz Time | Motion Trio & Damian Hyra Quartet

Dwa dni później, 11.10.2020 o godzinie 18:00 zapraszamy na koncert Motion Trio oraz Damian Hyra Quartet.


MOTION TRIO - polskie trio akordeonowe, łączące w swej twórczości ogień muzyki o korzeniach wschodnioeuropejskich z lodowatą precyzją wielkich kompozytorów klasycznych.

DAMIAN HYRA QUARTET - autorski projekt wrocławskiej sceny muzycznej, którego kompozycje łączy jazz instrumentalny ze śpiewem i osobistymi tekstami autora. Brzmienie, przestrzeń i przekaz muzyczny, ale także ten ukryty w słowie mają dla nich największą wartość.

Więcej: Jazz Time koncert


Poranek Familijny | Koncert piosenek Disneya

W muzyczną podróż po niezwykłym świecie Disneya (i nie tylko) zabierze nas 17go października Natalia Szczypuła i towarzyszący jej wspaniali muzycy.

Kategoria wiekowa: 4+ Bilety w cenie 15 zł/os.

Więcej: Poranek Familijny | Disney koncertWernisaż z muzyką | Jarosław Rymarz & Charles Pakowsky

Zapraszamy na "Wernisaż z muzyką", który wraca do nas po kilkumiesięcznej przerwie. Nie w marcu, a 18 października o godzinie 18:00 zobaczymy malarstwo Jarosława Rymarza, oraz posłuchamy koncertu w wykonaniu zespołu Charles Pakowsky. WSTĘP NA WYDARZENIE NA PODSTAWIE WEJŚCIÓWEK. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. REZERWACJA MIEJSC: m.bober@wkformaty.pl (preferowana forma kontaktu), lub 71 789 33 20, wewn. 2.

Więcej: Wernisaż z muzyką // Jarosław Rymarz & Charles PakowskyBEFORE AMBIENTALNY | jesień 2020

To zapowiedź tegorocznego Festiwalu Ambientalnego, który odbędzie się pod koniec listopada we Wrocławiu. 24 października we Wrocławskim Klubie Formaty zagrają: Grzegorz Bojanek live Bersarin Quartett live 5.1 surround concert

Więcej: Before Ambientalny 2020


Zapraszamy!


Ostatnie posty
Archiwum