Hybrydowy CZERWIEC w Formatach


Czerwiec jest ostatnim miesiącem w mijającym roku artystycznym 2020/2021. Powoli przygotowujemy się do wakacji, ale wciąż nie zwalniamy tempa z naszymi działaniami. W tym miesiącu czeka na Was mieszanka wybuchowa wydarzeń online, ale również stacjonarnych!

ZAJĘCIA GRUPOWE Zajęcia Ashtanga joga wracają do wersji stacjonarnej. Przy zachowaniu maksimum rygoru sanitarnego w końcu widzimy się na deskach Formatów! UWAGA! Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy w godz. 18:00-19:30 (z wyjątkiem dwóch dat: 21.06. i 23.06.)

INDYWIDUALNE PRÓBY Nasi uczestnicy Pracowni Muzycznych podczas stacjonarnych prób przygotowują się do corocznego Przeglądu Pracowni Artystycznych. Przygotowania do Przeglądu odbywają się w formie 1:1, w ścisłym rygorze sanitarnym. Próby Teatru Tańca przygotowujące do spektakli Przeglądu odbywają się również stacjonarnie.


WYDARZENIA I WARSZTATY ONLINE:


Akademia Jazz Time 11/12 08.06.2021

Na koncertową opowieść o Elli Fitzgerald zapraszają Basia Piotrowska i Dominik Mąkosa.


Akademia Jazz Time 12/12 15.06.2021

To już niestety ostatni odcinek w serii Akademia Jazz Time KOBIETY. W dwunastej części Marta Mackiewicz wraz Bartkiem Ziętarą zabiorą Was w podróż po muzycznej historii życia i twórczości Billie Holiday.


WYDARZENIA STACJONARNE:


Przegląd Pracowni Artystycznych Wrocławskiego Klubu Formaty

W zeszłym roku sytuacja pandemiczna w kraju i na świecie przeszkodziła nam we wspólnym świętowaniu zakończenia roku artystycznego w Formatach, w tym roku zatem postanowiliśmy zaszaleć i rozszerzyć nasze coroczne tradycyjne wydarzenie do czterech dni! Między 21 a 24 czerwca będziecie mieli okazję uczestniczyć w trzech dniach spektakli uczestników Pracowni Teatru Tańca, koncercie uczestników Pracowni Muzycznych, a także zobaczyć wystawę przygotowaną przez uczestników Pracowni Plastycznej.


21.06.2021 | godz. 19:00 - Przegląd Pracowni Teatru Tańca + Wernisaż Wystawy Pracowni Plastycznej

* grupa MAŁY FORMAT I

* SPEKTAKL MŁODZIEŻOWEGO TEATRU TAŃCA

Wernisaż Wystawy odbędzie się w Sali lustrzanej o godzinie 18:00.


22.06. 2021 | godz. 18:00 - Przegląd Pracowni Teatru Tańca

* grupa MAŁY FORMAT II

* grupa MAŁY FORMAT III

* grupa MŁODZIEŻ II

* SPEKTAKL MŁODZIEŻOWEGO TEATRU TAŃCA


23.06.2021 | godz. 18:00 - Koncert Pracowni Muzycznych

* Pracownia Wokalu

* Pracownia Gitary

* Pracownia Pianina

* Pracownia Perkusji


24.06.2021 | godz. 17:00 - Przegląd Pracowni Teatru Tańca

* grupa FORMACIKI

* grupa MINI FORMAT


Wejściówki na wydarzenie będą w pierwszej kolejności rozdawane występującym na Przeglądzie uczestnikom. W przypadku pozostałych wolnych miejsc, w dniach wydarzenia będzie można z nich skorzystać.


Do zobaczenia.


Uwaga! W lipcu Wrocławski Klub Formaty pozostaje zamknięty - jest to czas intensywnej pracy merytorycznej nad przygotowaniem dla Was kolejnego roku artystycznego pełnego atrakcji i ciekawych wydarzeń. W tym czasie pojawią się również ogłoszenia dotyczące naszej sierpniowej działalności oraz nowych inicjatyw, nad jakimi przyjemność mieliśmy pracować przez ostatnie kilka miesięcy, zatem zaglądajcie do nas często!


Wyróżnione posty