Hybrydowy KWIECIEŃ w Formatach


W kwietniu kontynuujemy działalność hybrydową. Co to oznacza?

ZAJĘCIA GRUPOWE Część z naszych zajęć prowadzimy wciąż w formie online (Joga). INDYWIDUALNE PRÓBY Nasi uczestnicy Pracowni Muzycznych podczas stacjonarnych prób przygotowują się do corocznego Przeglądu Pracowni Artystycznych. Przygotowania do Przeglądu odbywają się w formie 1:1, w ścisłym rygorze sanitarnym. Próby Teatru Tańca przygotowujące do spektakli Przeglądu odbywają się również stacjonarnie.


WYDARZENIA I WARSZTATY ONLINE:


Jazz Time KONCERT online 11.04.2021

Już 11 kwietnia na kolejnej odsłonie Jazz Time (tym razem również w formie online) wystąpi Jan Kantner Quartet. Na koncert zapraszamy o godzinie 18:00.


Akademia Jazz Time 7/12 13.04.2021

Kolejna odsłona Akademii Jazz Time, podczas której poznamy życie i twórczość Grażyny Auguścik, a opowie nam o niej i zaśpiewa Marta Mackiewicz przy akompaniamencie Bartka Ziętary.


Aktywny senior online | Zajęcia oddechowe 26.03.2021

Zapraszamy na kolejne zajęcia z serii Aktywny senior z Agnieszką Burzyńską.


Wernisaż z Muzyką 25.04.2021

Wernisaż z muzyką ONLINE, podczas którego prace fotograficzne zaprezentuje Michalina Drygasiewicz (Fafle - psiesesje), a koncert zagra Katarzyna Gaya i Olek Miśkiewicz. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt GRUPA RATUJ.


Akademia Jazz Time 8/12 27.04.2021

Tym razem będziecie mieli okazję wysłuchać muzycznych opowieści o Astrud Gilberto, które zaserwują Wam Basia Piotrowska i Dominik Mąkosa.


Zwinne łapki | Kwietne wianki 29.04.2021

Zwinne łapki zapraszają na plastyczne warsztaty online, na których z uzbieranych polnych kwiatów i materiałów recyklingowych stworzymy różnorodne kwietne wianki.WSZYSTKIE WYDARZENIA i WARSZTATY DOSTEPNE BĘDĄ NA NASZEJ STRONIE, FB ORAZ YOUTUBE.

Do zobaczenia.

Ostatnie posty
Archiwum