Hybrydowy LUTY w Formatach


W lutym działamy w formie hybrydowej. Co to oznacza? ZAJĘCIA GRUPOWE Część z naszych zajęć prowadzimy wciąż w formie online (Taniec współczesny, Joga). INDYWIDUALNE PRÓBY Nasi uczestnicy Pracowni Muzycznych podczas stacjonarnych prób przygotowują się do corocznego Przeglądu Pracowni Artystycznych. Przygotowania do Przeglądu odbywają się w formie 1:1, w ścisłym rygorze sanitarnym.

Poza tym przygotowaliśmy dla Was jak zwykle serię wydarzeń online, na które serdecznie zapraszamy, w tym NOWOŚĆ - Akademia Jazz Time!


WYDARZENIA I WARSZTATY ONLINE:


Aktywny senior online | Pilates 05.02.2021 Zapraszamy na zajęcia pilates online z naszą instruktorką Magdą. Na pianinie akompaniuje Dawid Makowski.

Na energetyzujące zajęcia zapraszamy nie tylko seniorów!


Akademia Jazz Time 1/12 09.02.2021

W pierwszym odcinku Akademii Jazz Time poznamy bliżej życie i twórczość Nory Jones. Wykład z mini koncertem poprowadzi Natalia Szczypuła przy akompaniamencie Mateusza Witkowskiego.


Akademia Jazz Time 2/12 16.02.2021

Kolejny odcinek Akademii Jazz Time i kolejna wielka postać. Opowiadać będzie i zaśpiewa Basia Piotrowska przy akompaniamencie Dominika Mąkosy.


Poranek Familijny 20.02.2021

O godz. 11:00 zapraszamy serdecznie na Poranek Familijny online.


Wernisaż z Muzyką 21.02.2021

Wernisaż z muzyką ONLINE, podczas którego zagraj Ola Turoń & Hubert Radoszko.

Akademia Jazz Time 3/12 23.02.2021

W trzecim odcinku Akademii Jazz Time wystąpi przed Wami Katarzyna Berger (akompaniament: Bartosz Ziętara).


Aktywny senior online | Zajęcia oddechowe 26.02.2021

Zapraszamy na energetyzujące i uspokajające zajęcia oddechowe online z Agnieszką Burzyńską.WSZYSTKIE WYDARZENIA i WARSZTATY DOSTEPNE BĘDĄ NA NASZEJ STRONIE, FB ORAZ YOUTUBE.

Do zobaczenia.

Ostatnie posty