Hybrydowy MAJ w Formatach


W maju kontynuujemy działalność hybrydową. Co to oznacza?

ZAJĘCIA GRUPOWE Część z naszych zajęć prowadzimy wciąż w formie online (Joga). INDYWIDUALNE PRÓBY Nasi uczestnicy Pracowni Muzycznych podczas stacjonarnych prób przygotowują się do corocznego Przeglądu Pracowni Artystycznych. Przygotowania do Przeglądu odbywają się w formie 1:1, w ścisłym rygorze sanitarnym. Próby Teatru Tańca przygotowujące do spektakli Przeglądu odbywają się również stacjonarnie.


WYDARZENIA I WARSZTATY ONLINE:


Akademia Jazz Time 9/12 11.05.2021

Tym razem będziecie mieli okazję wysłuchać muzycznych opowieści o Etta James, które zaserwują Wam Natalia Szczypuła i Sebastian Łobos.


Zwinne łapki | Kwietne wianki 20.05.2021

Zwinne łapki zapraszają na plastyczne warsztaty online, na których z uzbieranych polnych kwiatów i materiałów recyklingowych stworzymy różnorodne kwietne wianki.


Wernisaż z Muzyką 23.05.2021

Wernisaż z muzyką ONLINE, podczas którego prace zaprezentuje Katarzyna Polic-Patkowska z wystawą "Vermeil - w jego blasku", a koncert zagrają Michał Hadasik i Eliza Mark. Transmisja online o godzinie 18:00 na naszym FB i YT.


Akademia Jazz Time 10/12 25.05.2021

W kolejnym odcinku Akademii Jazz Time przybliżymy Państwu postać wspaniałej wokalistki – Niny Simone, o której opowie Wam muzycznie Katarzyna Berger przy akompaniamencie Dominika Mąkosy.


Aktywny senior online | Zajęcia oddechowe 28.05.2021

Zapraszamy na kolejne zajęcia z serii Aktywny senior z Agnieszką Burzyńską.


VI Turniej FORszachMATY | 29.05.2021

Zapraszamy na szósty już Turniej szachowy dla najmłodszych. Turniej dla dzieci i młodzieży ur. w 2005 r. i później, z maksymalnie III kategorią szachową PZSZACH. Obowiązuje opłata 20 zł / uczestnik.


DZIEŃ DZIECKA w Formatach | 30.05.2021

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych z rodzinami na piknik we Wrocławskim Klubie Formaty. Wśród atrakcji znajdą się animacje dla najmłodszych, konkursy, zabawy plastyczne, kolorowe balony i namiot szachowy, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Wstęp wolny - ilość miejsc ograniczona.WSZYSTKIE WYDARZENIA i WARSZTATY DOSTEPNE BĘDĄ NA NASZEJ STRONIE, FB ORAZ YOUTUBE.

Do zobaczenia.

Wyróżnione posty