Hybrydowy MARZEC w Formatach


W marcu kontynuujemy działalność hybrydową. Co to oznacza?

ZAJĘCIA GRUPOWE Część z naszych zajęć prowadzimy wciąż w formie online (Joga). INDYWIDUALNE PRÓBY Nasi uczestnicy Pracowni Muzycznych podczas stacjonarnych prób przygotowują się do corocznego Przeglądu Pracowni Artystycznych. Przygotowania do Przeglądu odbywają się w formie 1:1, w ścisłym rygorze sanitarnym. Próby Teatru Tańca przygotowujące do spektakli Przeglądu odbywają się również stacjonarnie.


WYDARZENIA I WARSZTATY ONLINE:


Akademia Jazz Time 4/12 02.03.2021

Kolejna odsłona Akademii Jazz Time, podczas której poznamy życie i twórczość Carmen McRae. Wykład z mini koncertem poprowadzi Marta Mackiewicz przy akompaniamencie Bartosza Ziętary.


Dzień Kobiet w Formatach | koncert online 08.03.2021

Gorąco zapraszamy na Dzień Kobiet we Wrocławskim Klubie Formaty!

Przygotowaliśmy dla Państwa, a szczególnie dla Pań, koncert Adama Kalinowskiego - charyzmatycznego wokalisty o mocnym rockowym głosie!


Akademia Jazz Time 5/12 09.03.2021

Tym razem będziecie mieli okazję wysłuchać muzycznych opowieści o Dinah Washington, które zaserwują Wam Natalia Szczypuła i Sebastian Łobos.


Zwinne łapki | Ozdoby ścienne 12.03.2021

Zwinne łapki zapraszają na plastyczne warsztaty online, na których z materiałów recyklingowych stworzymy różnorodne ozdoby ścienne.


Wernisaż z Muzyką 21.03.2021

Wernisaż z muzyką ONLINE, podczas którego zagrają Michał Hadasik & Dalia Plewa-Sneka.

Akademia Jazz Time 6/12 23.03.2021

W kolejnym odcinku Akademii Jazz Time przybliżymy Państwu postać wspaniałej wokalistki – Grażyny Łobaszewskiej, o której opowie Wam muzycznie Katarzyna Berger przy akompaniamencie Dominika Mąkosy.


Zwinne łapki | Ozdoby ścienne 25.03.2021

Zwinne łapki zapraszają na plastyczne warsztaty online, na których przygotujemy eko-ozdoby na stół wielkanocny i nie tylko.


Aktywny senior online | Pilates z muzyką na żywo 26.03.2021

Zapraszamy na kolejne zajęcia z serii Aktywny senior z Magdą Krawczun.


BEFORE AMBIENTALNY | koncert online 28.03.2021

Nasz festiwal niestety nie odbędzie się w marcu, natomiast dla wszystkich Ambientalnych fanów przygotowaliśmy niespodziankę.

28 marca zapraszamy na „Before Ambientalny online” w trakcie którego wystąpi I MAKE LIMBO z oprawą wizualną autorstwa Wrunia.WSZYSTKIE WYDARZENIA i WARSZTATY DOSTEPNE BĘDĄ NA NASZEJ STRONIE, FB ORAZ YOUTUBE.

Do zobaczenia.

Ostatnie posty
Archiwum