Wydarzenia w maju w Formatach


Pod koniec maja odbędą się dwa duże wydarzenia we Wrocławskim Klubie Formaty - prawdziwe święto Dzieci:


Poranek Familijny | Spektakl akrobatyczny "Alicja w krainie bajek"

28.05.2022 | godz. 11:00

"Alicja w Krainie Bajek" to wyjątkowa akrobatyczno-taneczna opowieść pełna widowiskowych choreografii, zapierających dech w piersiach akrobacji i niezapomnianych wrażeń! Jest to również prawdziwa gratka dla fanów bajek Disney'a, ponieważ tytułowa bohaterka Alicja wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Wyobraźnią przemierzają świat bajek wyprodukowanych właśnie przez tą wytwórnię.

---

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU? Bilety na wydarzenie dostępne są na Goingapp.plDZIEŃ DZIECKA W FORMATACH |Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

28.05.2022 | godz. 12:00

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych z rodzinami na piknik we Wrocławskim Klubie Formaty.


Wśród atrakcji znajdą się:

- animacje dla najmłodszych - doświadczeni animatorzy zabiorą Was w podróż do magicznej krainy!

- zabawy plastyczne i kolorowe balony - w naszym Namiocie Artystycznym będziecie mogli wziąć udział w różnych zabawach plastycznych, a także zobaczyć, jak powstają kolorowe zwierzątka z balonów - dla każdego stworzymy jego własny balonik!

- kącik Malucha - na najmłodsze dzieci czekać będzie Kącik Malucha, a w nim gry i zabawy z naszą niezastąpioną Magdą Krawczun!

- namiot szachowy - prowadzony przez naszego Instruktora Pana Szacha, w którym każdy najmłodszy będzie mógł spróbować swoich sił w rozgrywce.


Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 12:00-14:00.

---

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WYDARZENIU? Wstęp wolny - dzieci i rodzice.Zapraszamy!


Ostatnie posty
Archiwum