Taniec towarzyski i współczesny dla dorosłych

Kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych

Wtorek – cena: 50 zł para / zajęcia w karnecie

grupa open godz. 19:45-20:45

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie pary na kurs tańca towarzyskiego. Program kursu obejmuje naukę podstaw tańca standardowego i wybranych tańców latynoamerykańskich oraz umiejętny trening i szlifowanie nabytych umiejętności. 

Na zajęciach uczestnicy poznają technikę oraz podstawowe kroki takich tańców jak: samba, cha-cha, rumba, jive, walc angielski, walc wiedeński, quickstep oraz tańca użytkowego (DiscoFox). Istotnym elementem jest nauka prawidłowego ustawienia w parze, współpracy oraz prowadzenia.

Zajęcia grupy open skierowane są do osób, które już wcześniej miały styczność z tańcem towarzyskim, ale zapraszamy wszystkich chętnych, również pary początkujące, aby spróbować swoich sił.

 

Taniec współczesny dla dorosłych

Czwartek – cena: 30 zł / zajęcia w karnecie

grupa open godz. 19:45-20:45

Taniec współczesny dla dorosłych (18-40 lat)


Głównym celem zajęć jest poszukiwanie świadomości własnego ciała poprzez naturalny ruch, oparty na odpowiednim użyciu środka ciężkości i oddechu. Poprzez ćwiczenia techniczne, na różnych płaszczyznach, uczestnicy nauczą się jak efektywnie i bezpiecznie korzystać z dynamiki i energii ruchu ciała. Nie zabraknie ćwiczeń koordynacyjnych, wzmacniających, rozciągających oraz kombinacji przestrzennych.  

 

Instruktorka: Karolina Szymańska-Rogalska